Starterfirm - agencja interaktywna

Hosting oraz opiekę nad niniejszą stroną zapewnia starterfirm.pl

Przykładowe realizacje

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Bus Impuls

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Bus Impuls

Optymalizacja strony wypożyczalni aut dostawczych Busimpuls z Wrocławia przeprowadzona przez zespół Starterfirm opierała się głównie na przeredagowaniu treści oferty. Pracując nad stroną zadbaliśmy również o dostosowanie grafiki oraz poprawiliśmy typografię tekstu. Wprowadzenie nagłówków i uwypuklenia poprawiły czytelność strony, która po modyfikacjach stała się wygodniejsza dla potencjalnego użytkownika. Wprowadzone udoskonalenia mają również na celu zwiększenie widoczności witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania Google.

Wypożyczalnia aut dostawczych Wrocław BUSimpuls

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wypożyczalni. Busimpuls oferuje flotę w najlepszym stanie technicznym, bogato wyposażone auta są bezpieczne i w pełni komfortowe, nawet do dalekich podróży. Oferta kierowana jest do indywidualnych użytkowników oraz do firm które potrzebują dodatkowego auta odstawczego. Rezerwacja telefoniczna znacznie przyśpieszy proces wydania auta. Polecamy śledzenie oferty i korzystanie z sezonowych rabatów.

Taxi Mielec, wynajem busów Mielec

Starterfirm zaprasza do odwiedzenia strony zrealizowanej dla przewoźnika Glob Trans. Witryna powstała  w oparciu o szablon naszego autorstwa. Funkcjonalna strona wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i dopasowaną typografią. Witryna jest w pełni responsywna, w pełni dostosowuje się do wyświetlaczy urządzeń mobilnych, składa się z Strony Głównej oraz zakładek: Oferta, Galeria, Aktualności i Kontakt. Treść oferty Taxi Glob Trans jest w pełni unikalna oraz zoptymalizowana pod kątem algorytmów Google. Liczymy, że taki sposób prezentacji oferty przypadnie do gustu potencjalnym klientom.

GlobTrans TAXI Mielec

Glob -Trans Taxi oferuje wygodny i komfortowy przewóz osób w bardzo przystępnej cenie. Wybierając nasze usługi transportowe w Mielcu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług i bardzo bezpieczną podróż. Oferta skierowana jest dla klientów z Mielca i pobliskich okolic. Taxi Mielec to wykwalifikowani kierowcy, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem i certyfikatami potwierdzającymi uprawnienia do przewozu osób.